Vaše zdraví jako diamant

FORFIT je spojení dvou slov FOR a FIT a znamená BÝT TĚLESNĚ I DUŠEVNĚ SVĚŽÍ. Cílem řady FORFIT je oslovit lidi s aktivním přístupem ke svému zdraví a životu a nabídnout jim produkty, které je podpoří v jejich vizi a úsilí. FORFIT chce být Váš průvodce zdravím.

Vybrané produkty/doplňky stravy jsou vyrobeny s příkladnou péčí a záměrem pozitivně ovlivnit zdravotní neduhy vyplývající z dnešního života anebo pomoci těmto zdravotním neduhům předcházet.

Věříme, že produkty FORFIT budou Váš profit a přejeme Vám pevné zdraví!

FORFIT Váš průvodce zdravím!povinné údaje
Reakce na příspěvek: Re: prdění (04.05.2014 09:27)
Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Obsah: *
Odebírat e-mailem:    
   
S Vašimi osobními údaji pracujeme dle našich zásad zpracování osobních údajů.
Ochrana proti spamu:
 
 • Gerifit těhotenství

  Dobrý den,
  Prosím je vhodný Gerifit for fit v době těhotenství?

  Děkuji, Adéla

  Reagovat 13.12.2018 09:20 od Adéla
  • Re: Gerifit těhotenství

   Dobrý den a děkujeme za dotaz. Přípravek obsahuje extrakt ženšenu a zeleného čaje. Podle EMA (Evropská léková agentura) tyto extrakty nejsou doporučeny pro těhotné z důvodu nedostatku dostupných dat. Pro těhotné bychom přípravek nedoporučili. S pozdravem Forfit

   Reagovat 14.12.2018 09:51 od Zdeněk Sommer (správce)
 • Okufit

  Dobrý den,
  zakoupil jsem si v lékárně doplněk stravy OKUFIT. Na obalu jsem nenašel výrobce těchto kapslí. Můžete mi ho sdělit?
  Děkuji

  Reagovat 01.02.2016 11:01 od Jiří Kaluža
  • Re: Okufit

   Dobrý den a děkujeme za dotaz. Výrobce je uveden přímo na krabičce a to přímo nad tabulkou s obsahem. Výrobcem je naše společnost Galmed a.s. S pozdravem Galmed a.s.

   Reagovat 01.02.2016 22:47 od Zdeněk Sommer (správce)
 • prdění

  Dobrý den už 5 dní beru váš výrobek LACTOFIT a trpým velkou plynatostí můžete mi poradit co s tím .Děkuji Pacltová

  Reagovat 02.05.2014 12:46 od Klára Pacltová
  • Re: prdění

   Dobrý den. Děkujeme za dotaz. Neznáme-li přesnou příčinu, většinou se jedná o krátkodobý problém z důvodu dietní chyby, je nejlépe změnit způsob stravování, pít víc tekutin, masáž břišní stěny ve směru střev tzn. ve směru hodinových ručiček z pohledu pacienta, teplé obklady na břicho, či teplou vanu, ale hlavně se dostatečně hýbat, aby se podpořila činnost střev.   Současně je možno použít některé doplňky stravy, které by měly od plynatosti pomoci. LACTOFIT mezi ně patří. Dalším z produktů, který je přímo proti plynatosti má název Espigal (https://galmed.cz/cz/produkty/produkty-galmed-a-s/zazivani-strevni-potize/pripravky-pri-traveni/espigal-80mg-galmed-cps-50.html ).  Pokud i přesto k plynatosti dochází, je zapotřebí vyhledat praktického, nebo odborného lékaře (gastroenterologa).  S pozdravem FORFIT 

   Reagovat 04.05.2014 09:27 od Zdeněk Sommer (správce)

eShop